آموزش جامع نرم افزار Google Earth

قابلیت های منحصر به فرد در نسخه های Plus و Pro

قابلیت های منحصر به فرد در نسخه های Plus  و Pro

Google Earth Plus:

افزودن  قابلیت  پشتیبانی از دستگاه های GPS ،کارائی سریع تر ، توانایی ورودی های spreadsheet  و بهترین و بالترین وضوح برای  print بهتر

Google Earth Pro:

جهت استفاده های حرفه ای و بازرگانی: Google Earth Pro  نهایت جستجو گری ، عرضه  و ابزاری است کمک کننده جهت اطلاعات مکان های خاص برای سازمان های خاص

Annotate And Visualize:

نقشه محل سکونت خود را بوسيله ابزار طراحی سه بعدی موجود در اين نرم افزار ارايه داده و يا بيش از 2500 نقطه مورد نظر خودتان را بوسيله آدرس آنها و يا مختصاتشان بر روی نقشه قرار دهيد (سازگار با فايل های GIS data .shp and .tab. Examples include parcel, demographic, and 3D building data )

  Share And Analyze:

ديده ها و عکس های خود را با ديگران از طريق فايل های گوگل يعنی KML  تقسيم کنيد. در اين نرم افزار شما همچنين می توانيد از وسايل اندازه گيری ويژه اي بهره ببريد. تنها يک کليک کافيست تا گوگل تمام محاسبات را به تنهايی انجام دهد.

:Create Visually Powerful Presentations

قابليت گرفتن عکس تا 11 در 17 اينچ (4800 پيکسل يا 890 کيلوبايت) و استفاده از آنها در مدارک، سخنرانی ها،وب سايت و يا چاپ آن.شما می توانيد تا 13 مگابايت فيلم دلخواه خود را با يک کليک بسازيد.

Useful For Many Industries:
اگر شما صاحب کارخانه هستيد اين نرم افزار به شما اجازه می دهد تا مختصات جغرافيايی محل کار خود را به طور دقيق به نمايش بگذاريد.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و هفتم آبان ۱۳۹۱ساعت 19:47  توسط S.N & F.SH  |